Foto archief BDA - Joeri Fledderus, een van de pionnen van Houttec Cycling Team
De Kalas Clubcompetitie start zaterdag 19 april a.s. met de Zuiderzeeronde. Een uitdagende koers van zo’n 152 kilometer vanuit Dronten dwars door het vlakke en open landschap van Flevoland.
De reeks omvat acht wedstrijden. De finale wordt verreden op zondag 14 september in Oosterwolde. De Omloop van Ooststellingwerf is voor het tweede jaar op rij de finalewedstrijd.
In het deelnemersveld van de competitie twee Friese teams: Houttec Cycling Team en Wielercombinatie Friesland.
Kalas nieuwe hoofdsponsor
Kalas, een toonaangevend Tsjechisch merk in fietskleding, is de nieuwe hoofdsponsor. De kledingsponsor van Mathieu van der Poel en TFC Surhuisterveen staat bekend om zijn hoogwaardige kleding die zowel professionele teams als amateurfietsers ondersteunt in hun prestaties. Met deze samenwerking versterkt Kalas zijn betrokkenheid bij de Nederlandse wielersport en draagt het bij aan de groei en ontwikkeling van jong talent.
Programma Kalas Clubcompetitie 2025
19/04 Zuiderzeeronde
10/05 Individuele tijdrit in Dronten
24/05 Salverda Omloop van Zwarte Waterland
31/05 Omloop van Buchten
05/07 Team Tijdrit (TTT) in Gilze
06/07 Omloop der Zevenheuvelen
24/08 Eurode Omloop Limburg
14/09 Omloop van Ooststellingwerf (finale)
Trimunt en De Westereen opnieuw onderdeel Airolube MTB Zomercup
De organisatie van de Airolube MTB Zomercup 2025 omvat deze zomer 6 wedstrijden. De wedstrijd op het Bunkercircuit Trimunt/Marum is opnieuw onderdeel van de reeks. De wedstrijd is een creatie van Wielerstichting De Wilp en wordt verreden op 23 augustus. Wielervereniging Otto Ebbens tekent voor de finalewedstrijd op en rond haar wielerpiste in De Westereen op 14 september.
Het wedstrijdschema van de Airolube MTB Zomercup
13/04 Assen/Baggelhuizen
11/05 Norg/Langeloërduinen
25/05 Emmen/Sportpark Meerdijk
06/07 Veendam/Recreatiepark Borgerswold
23/08 Marum/Bunkercircuit Trimunt
14/09 De Westereen/wielerbaan
De start van de wedstrijden is tussen 10.00 en 14.00 uur.
‘De wedstrijden zijn laagdrempelig bij jou in de buurt om de mountainbikesport te leren kennen.’
Meer informatie: www.offroadcupnoord.nl